MAGPLUS

MAGPLUS

Aktywuj dostęp do: MAGPLUS za 12 zl z VAT. Opłata będzie pobierana co 7 dni.

Usługę możesz dezaktywować poprzez: STOP MAGPLUS na numer 80708 (Orange) lub 80425 (T-Mobile & Plus) lub 191 (Play), koszt: 0 zł. Opłata zostanie doliczona do Twojego rachunku u twojego operatora (telefon na abonament) lub odliczona od środków na koncie (telefon na kartę).
Czasopisma m.in. w języku polskim i angielskim.

Kontynuuj

Serwis MAGPLUS stanowi świadczenie dodatkowe w ramach usługi o podwyższonej opłacie i jest tygodniowym usługą subskrypcyjną, która umożliwia umożliwia dostęp do największego cyfrowego kiosku z czasopismami. (“Serwis”).

Koszt dostępu do Serwisu wynosi 12 zł / na tydzień brutto (pobierane będą 1 opłaty po 12 zł brutto na tygodniowym.

Serwis dostępny jest na telefony komórkowe bądź inne urządzenia końcowe Android and iOS, posiadające kartę SIM w sieci Orange, Plus, T-Mobile & Play.

Opłata zostanie doliczona do Twojego rachunku w u twojego operatora (telefon na abonament) lub odliczona od środków na koncie (telefon na kartę).

Połączenie internetowe jest konieczne dla korzystania z otrzymanych w ramach Serwisu treści multimedialnych. Do opłaty za dostęp do Serwisu, nie są wliczone opłaty za transmisję danych. W przypadku gdy korzystanie z Serwisu wymaga pobierania przez Ciebie danych z wykorzystaniem transmisji GSM, opłaty te będą pobierane przez Operatora, zgodnie z aktualnym cennikiem zakontraktowanego Operatora.

Aby dokonać zamówienia, musisz zapoznać się z treścią przedstawioną na Stronie Aktywacyjnej i podążać za instrukcjami na niej wskazanymi.

Rejestracja do Serwisu jest jednoznaczna z akceptacją Regulaminu i Polityki Prywatności. Po rejestracji do Serwisu, otrzymasz bezpłatną wiadomość powitalną potwierdzającą, że rejestracja do usługi zakończyła się powodzeniem.

Usługa jest aktywowana na czas nieokreślony, do czasu aż z niej zrezygnujesz. Aby dokonać rezygnacji należy wysłać SMS o treści STOP MAGPLUS na numer 80708 (Orange) lub 80425 (T-Mobile & Plus) lub 191 (Play), koszt: 0 zł.

Usługodawcą i podmiotem realizującym dodatkowe świadczenie jest: Media Digital S.A., Olazabal 1515, 1428, Ciudad Autonoma de Buenos Aires, Argentina, zarejestrowany w Rejestrze Handlowym w Buenos Aires, Argentina pod numerem 30-71409520-6 (“Organizator”).

Kontakt, w razie reklamacji: info-pl@mobileinfo.biz, numer telefoniczny: 800007173 (opłata lokalna) od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00.

Organizator będzie kontaktować się z Klientem na podany przez niego numer telefonu lub e-mail. Regulamin usługi: http://muuvii.com/U/HDLhUZ8K

Poprzez przyciśniecie na przycisk Kontynuuj użytkownik wyraźnie potwierdza, że wie, że zamówienie pociąga za sobą obowiązek zapłaty poprzez rachunek telefoniczny według powyżej opisanej częstotliwości Serwisu. Dalej użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią niniejszego Regulaminu organizatora i go wyraźnie akceptuje, a także zgadza się na natychmiastowe rozpocznie świadczenia Serwisu i związaną z tym utratę jego prawa do odstąpienia od umowy o udostępnianie Serwisu w przeciągu 14 dni. Ponadto, wyrażasz również zgodę na to, że niezwłoczne pobierzesz i zachowasz obowiązującą kopię Regulaminu usługi Organizatora w chwili zawarcia umowy o usługę (potwierdzenie zawarcia umowy), który będzie ci udostępniony (w postaci linka www) w otrzymanym przez ciebie SMS-ie potwierdzającym zawarcie umowy na usługę.

Regulamin Serwisu | Kontakt: 800007173 / info-pl@mobileinfo.biz